Social media i promocja w sieci, czyli właśnie dostałam ciężkiej apopleksji

What if I leave_

Przymierzałam się do napisania obiecanego wczoraj posta, tak wiecie, żeby faktycznie skupić się na regularnym publikowaniu, ale w międzyczasie stwierdziłam, że sprawdzę sobie jeszcze “firmowego” insta i na dzień dobry szlag mnie trafił. Nie dosyć, że już drugi raz okazało się, że konto jest zablokowane i muszę podawać prywatny numer telefonu, żeby łaskawie mi je oddali, to jeszcze wyparowało mi kilka postów. Nie mam pojęcia o co chodziło, chodzi i chodzić będzie w tym całym biznesie, ale chyba właśnie podjęłam ostateczną decyzję. Już nawet nie obchodzą mnie te wszystkie cenne rady o promowaniu się na fejsie i instagramie. To znaczy twierdzenie, że lepiej mieć profil firmowy i prywatny oddzielnie, no u mnie się to jakoś nie sprawdza… Grrr… I cała ta spójna wizualizacja przedsięwzięcia. Może i jestem nieogarnięta, może nie umiem wpisać się w główny nurt, ale nawet jakbym miała stanąć na rzęsach i zaklaskać uszami, to się wypromuję bez spójnej kampanii na rzecz wizerunku. Usunęłam “firmowego” instagrama i fanpage na fejsie, mówi się trudno. Coś się wymyśli. W sumie zostaje mi blog, pinterest, tamto stare instagramowe konto i Etsy, więc można powiedzieć, że źle nie jest.

Teraz można by w sumie zamieścić kilka ogłoszeń parafialnych. Także ten:

  • Oprócz sklepu na Etsy, moje zdjęcia śmigają również gdzieś w otchłani Dreamstime, ale podejrzewam, że nie będzie to jedyny bank zdjęć na jakim się zatrzymam.
  • Wychodzi na to, że podejmę się jednak podejmę się połączyć na blogu treści lifestylowych i DIY, a czasami może zahaczę nawet o tematy związane z fotografią lub pisaniem (to drugie to tak w ramach powrotu do normalności twórczej).
  • O, jeszcze w temacie bloga – poszukuję nowego szablonu, skoro mam z tym wszystkim ruszyć na poważnie.
  • Jeżeli ktoś chciałby śledzić tego nieszczęsnego instagrama to profil jest tutaj.

 

I tak jeszcze na koniec wszystkie możliwe drogi do mnie:

Instagram: @a_lissabeth
Etsy: KETTUdesign
Pinterest: kettudesign
Facebook: Lisiówka

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s